Kalendarz

1582489084
BnHA IV 20: "Golden Tips Imperial" 00 dni 00:00:00 29.02.2020
BnHA IV 19: "Przygotowania do festiwalu to..." 00 dni 00:00:00 22.02.2020
BnHA IV 18: "Szkolny festiwal" 00 dni 00:00:00 15.02.2020
BnHA IV 17: "Bądźcie dumni, kandydaci na..." 00 dni 00:00:00 08.02.2020
BnHA IV 16: "By zdobyć serca dzieciaków" 00 dni 00:00:00 01.02.2020
BnHA IV 15: "Tlące się płomienie" 00 dni 00:00:00 25.01.2020
Opening 07: "Star Marker" by Kana-Boon 00 dni 00:00:00 25.01.2020
Ending 07: "shout Baby" by Ryoku Oushoku Shakai 00 dni 00:00:00 25.01.2020

Wiadomości dotyczące anime i mangi Boku no Hero Academia

[anime] Boku no Hero IV 20: „Golden Tips Imperial”.

Już 29 lutego o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Golden Tips Imperial”. „W pracowitym okresie przygotowań do festiwalu Deku i spółka dostają chwilę oddechu, gdy odwiedza ich Eri! Jednakże w tym samym czasie Gentle Criminal robi postępy w przygotowaniach do realizacji swojego planu! Gdy skończy pić swą legendarną herbatkę, nadejdzie wielki kryzys! Jego celem U.A.! Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.02.2020

[anime] Boku no Hero IV 19: „Przygotowania do festiwalu to najfajniejsza...”

Już 22 lutego o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Przygotowania do festiwalu to najfajniejsza jego część”. „Podczas szkolnego festiwalu uczniowie 1A Akademii U.A. zamierzali zaprezentować przedstawienie łączące w sobie taniec oraz muzykę. Musieli przydzielić ludzi do choreografii, kostiumów, a także poskładać poszczególne elementy do kupy. Ich celem był uśmiech na twarzach wszystkich gości! Jednakże nie zdawali sobie wtedy jeszcze sprawy, że w ich plecy utkwiony jest wzrok Gentle Criminala... Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.02.2020

[anime] Boku no Hero IV 18: „Szkolny festiwal”.

Już 15 lutego o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Szkolny festiwal”. „Nadeszła jesień, sezon szkolnych festiwali! Klasa 1A U.A., która została zaatakowana przez Przymierze, stwarzając problemy innym uczniom, chciała wszystkim wynagrodzić wszelkie niedogodności, przygotowując specjalny występ. Deku miał nadzieję, że uczniowie będą się dobrze bawić. Chciał również zobaczyć uśmiech pewnej dziewczyny. Jednakże wtedy nie zdawał sobie jeszcze sprawy, że do Akademii bezszelestnie zbliża się zło... Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.02.2020

[anime] Boku no Hero IV 17: „Bądźcie dumni, kandydaci na tymczasowego...”.

Już 8 lutego o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Bądźcie dumni, kandydaci na tymczasowego bohatera”. „Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej Masegaki nie ufają bohaterom i wierząc, że są silniejsze, rzucają wyzwanie Kacchanowi, Todorokiemu i pozostałym. Jeśli uczniowie U.A. spróbują podporządkować je sobie siłą, nie zdołają dotrzeć do ich serc. Przetestowane zostaną ich kwalifikacje do zostania bohaterami. A w międzyczasie ekscentryzm Aoyamy wymyka się spod kontroli?! Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.02.2020

[anime] Boku no Hero IV 16: „By zdobyć serca dzieciaków”.

Już 1 lutego o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „By zdobyć serca dzieciaków”. „Kacchan oraz Todoroki, którzy biorą udział w kursie przygotowawczy do egzaminu na tymczasową licencję, na rozkaz instruktora, Ganga Orki, muszą przejść niewyobrażalny sprawdzian. W tym samym czasie Endeavor pyta All Mighta, co to znaczy być numerem jeden. Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.01.2020

[anime] Nowy zwiastun oraz plakat!

Pojawiły się materiały promujące drugą część czwartej serii Boku no Hero, czyli arc „Szkolny festiwal”. Poniżej możecie zobaczyć plakat, natomiast pod odcinkami 15. oraz 16. zamieszczony został zwiastun zawierający m.in. fragment openingu. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 21.01.2020

[anime] Boku no Hero IV 15: „Tlące się płomienie”.

Już 25 stycznia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Tlące się płomienie”. „Walka bohaterów i policji z Ośmioma Wskazaniami dobiega końca. Ostatecznie Deku, dzięki połączonej wierze, udaje się zmienić przyszłość. Jednak zło wciąż nie zostało całkowicie wyeliminowane. Gdy Midoriya i pozostali opłakują utratę Sir Nighteye'a, Przymierze Złoczyńców zaczyna przenosić się na nową scenę. Jak się później miało okazać, po chwilowej ciszy miała rozszaleć się prawdziwa burza. Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.01.2020

[anime] Boku no Hero IV 14: „Jasna przyszłość”.

Już 18 stycznia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Jasna przyszłość”. „Dzięki niesamowite indywidualności Eri, która na dodatek zgrała się z mocą Deku, Midoriyi udaje się pokonać Chisakiego. Jednak sama akcja ocalenia dziecka wymagała ogromnych poświęceń. Czy bohaterom uda się skierować świat ku jasnej przyszłości? Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.01.2020

[anime] Boku no Hero IV 13: „Nieskończone sto procent”.

Już 11 stycznia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Nieskończone sto procent”. „Midoriya postanowił, że teraz, gdy udało mu się złapać dłoń Eri, nigdy już jej nie wypuści. Mimo tego, że Nighteye zobaczył najgorszą z możliwych przyszłości, nigdy się nie podda. Uwolni siłę zrodzoną z głosów błagających o pomoc oraz dzielnych serca sprawiedliwych i przebije się przez swoje ograniczenia. Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.01.2020

[anime] Boku no Hero IV 12: „Niewidzialna nadzieja”.

Już 4 stycznia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Niewidzialna nadzieja”. „Tougata bronił Eri do samego końca! Mimo okrutnych ran... Mimo utraty indywidualności... Teraz przyszła kolej na Midoriyę! Jednak wściekły utratą Eri Chisaki uwolnił swoją indywidualność, przechodząc do kontrataku, a Nighteye stwierdził, że nie widzi przyszłości Midoriyi oraz Eri! Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.12.2019

[anime] Boku no Hero IV 11: „Lemillion”.

Już 28 grudnia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Lemillion”. „Połączone siły bohaterów i policji kontynuują nalot na siedzibę Ośmiu Wskazań Śmierci! Tougata, który poszedł przodem, przebija się przez podziemny labirynt, i w końcu dopada Chisakiego oraz Eri! Rozpoczyna się desperacka walka Lemilliona z młodym szefem. Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.12.2019

[anime] Boku no Hero IV 10: „Tymczasowy oddział”.

Już 21 grudnia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Tymczasowy oddział”. „Gdy Deku i pozostali bohaterowie gnali na ratunek Eri, na drodze stanął im labirynt stworzony przez Irinakę z Ośmiu Wskazań Śmierci. Po tym, jak grupa Uraraki, Kirishima, a także Amajiki utorowali im drogę, młody Midoriya wiedział, że nie może dać się zatrzymać! Jednak wtedy pojawiło się budzące grozę wsparcie... Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.12.2019

[anime] Boku no Hero IV 09: „Red Riot”.

Już 14 grudnia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Red Riot”. „Kirishima oraz Fat Gum zostają oddzieleni od grupy i stają do walki z Rappą oraz Tengaiem z Ośmiu Wskazań. Przygniatająca siła ofensywna i defensywna Pocisków prawie łamie ducha Kirishimy, jednak Deku wciąż wierzył w pragnącego zostać bohaterem przyjaciela i jego siłę! Powtarzał sobie w myślach, że Kirishima nie pęknie! Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.12.2019

[anime] Boku no Hero IV 08: „Suneater z Big Three”.

Już 7 grudnia o godzinie 17:30 (09:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek czwartej serii anime Boku no Hero zatytułowany „Suneater z Big Three”. „Trwało obowiązkowe dochodzenie. Chisaki nasłał na bohaterów i policję grupę zwaną Ośmioma Pociskami. Choć Deku i spółka nie chcieli porzucać Amajikiego, musieli przeć przed siebie! Ważna była każda minuta... Nie, by ocalić Eri, liczyła się każda sekunda! Doszło do eksplozji prawdziwej siły Big Three z U.A. oraz przyjaźni Amajikiego i Togaty! Poza granice... Plus Ultra!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę po południu. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.11.2019

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.