wróć do wiadomości


[anime] Film i odcinek specjalny już w lutym w sprzedaży!

Podano dokładną datę wydania filmu kinowego Boku no Hero Academia na nośniku - „Bohaterów dwóch” trafi do sprzedaży w Japonii już 13 lutego 2019 roku. Dodatkowo razem z filmem fani otrzymają kolejny odcinek specjalny, „All Might powstaje”. Polską wersję obu tych pozycji postaram się przygotować do końca lutego, jednak nic nie gwarantuję, gdyż już teraz tłumaczę dla Was siedem serii ongoing. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 14.01.2019

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kimetsu no Yaiba, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.