wróć do wiadomości


[anime] W oczekiwaniu na kolejne serie...

Wraz z odcinkiem dwudziestym piątym końca dobiegła trzecia seria anime Boku no Hero Academia. Dziękujemy wszystkim za oglądanie na naszej stronie, było nam miło tłumaczyć dla Was to wspaniałe anime. Zachęcamy również do wsparcia serwera oraz tłumacza, byśmy mogli przygotowywać dla Was polskie wersje kolejnych serii (więcej tutaj). Miejmy nadzieję, że na kontynuację przygód Midoriyi, Uraraki i spółki nie będziemy musieli czekać zbyt długo (prawdopodobna premiera w kwietniu 2019 roku). Do przeczytania!

Dodano: 29.09.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.