wróć do wiadomości


[ciekawostki] Indywidualność Minoru Minety.

W dzisiejszym odcinku Ciekawostek przyjrzymy się genezie indywidualności naszego serialowego playboya, Minoru Minety - Żelkowe Grona. Pochodzenie nazwy jest w tym przypadku dość zabawne, choć, tutaj część z was może się zdziwić, nie ma nic wspólnego z erotyką.Oryginalna nazwa, Mogi Mogi (もぎもぎ), nawiązuje wprost do popularnych japońskich słodyczy firmy Meiji, Mogi Mogi Fruits Goumi Candy, które są żelkami do odrywania - z żelkowego pnącza zrywamy żelkowe grona. Jak to dokładnie wygląda, możecie się przekonać, oglądając poniższe wideo.Dodano: 07.07.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.