wróć do wiadomości


[ciekawostki] Indywidualność Minoru Minety.

W dzisiejszym odcinku Ciekawostek przyjrzymy się genezie indywidualności naszego serialowego playboya, Minoru Minety - Żelkowe Grona. Pochodzenie nazwy jest w tym przypadku dość zabawne, choć, tutaj część z was może się zdziwić, nie ma nic wspólnego z erotyką.Oryginalna nazwa, Mogi Mogi (もぎもぎ), nawiązuje wprost do popularnych japońskich słodyczy firmy Meiji, Mogi Mogi Fruits Goumi Candy, które są żelkami do odrywania - z żelkowego pnącza zrywamy żelkowe grona. Jak to dokładnie wygląda, możecie się przekonać, oglądając poniższe wideo.Dodano: 07.07.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.