wróć do wiadomości


[anime] Zwiastun drugiej części trzeciej serii!

Pojawił się zwiastun najbliższego arcu, w którym nasi bohaterowie spróbują uzyskać tymczasową licencję zawodowców. W tle możemy usłyszeć w nim utwór z nowego openingu serii, „Make My Story” w wykonaniu Lenny code fiction. Zapraszam do oglądania tutaj. Poniżej również nowi bohaterowie wraz z użyczającymi im głosu aktorami głosowymi. Zapraszam do komentowania.

Minori Chihara jako Camie Utsushimi


Ryouta Iwasaki jako Inasa Yoarashi


Makoto Furukawa jako Seiji Shishikura

Dodano: 07.07.2018

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Black Clover, Bleach, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.